KONTAKT: 530266280 LUB: MARILL.SKLEP@GMAIL.COM / DARMOWA DOSTAWA OD 99ZŁ

Szukaj

Modna biżuteria na sezon jesień/zima 2020/2021!

Konrad, 28 kwiecień 2021
Modna biżuteria na sezon jesień/zima 2020/2021!

Modna biżuteria na sezon jesień/zima 2020/2021!

Bieżące trendy wyznaczane przez wielkich świata mody, designu i sztuki są fuzją bogatych inspiracji i siły wprowadzania zmian.

Kaskadowe naszyjniki


Przede wszystkim w nadchodzącym sezonie będziemy stawiać na połączenie łańcucha z perłami! Takie połączenia będą pojawiać się nie tylko na szyi, na rękawie ale również jako element torebek, butów czy pasków! Łańcuchy i perły będą występować w kaskadowym stylu!

Takie połączenia pojawiły się między innymi U Koché stanowiły one uzupełnienie dziewczęcych jesiennych stylizacji! U Moschino wpasowywały się w klimaty stylu Madonny, natomiast u Chanel komplet taki pojawił się w formie bransoletek!

Asymetria powróci!

Będziemy stawiać nie tylko na jeden duży wyrazisty kolczyk, który podkreśli naszą stylizację, ale również jako 2 różne kolczyki na pozór niepasujące do siebie! Taki styl pojawił się między innymi na wybiegach marek: Valentino, Balmain, Off-White i Marni.

Kontrowersyjne chokery


Chokery wciąż pozostają na topie, jednak w tym sezonie zobaczymy je w nieco innym wydaniu! Na wybiegu Monse pojawił się jako pasek ze sprzączką, z kolei marka Imaxtree postawiła na przypominający nieco ogromny pierścień. Balmain zaproponował złote nieregularne obręcze.