Promocje
Łańcuszek srebrny diamentowany
Łańcuszek srebrny diamentowany
45,00 zł 36,00 zł

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jak dobrać rozmiar pierścionka?
21.jpg

Jest kilka różnych sposobów, w jaki można zmierzyć rozmiar obrączki lub pierścionka. Pierwszym najbardziej powszechnym sposobem jest udanie się do jubilera i poproszenie o zmierzenie rozmiaru miarą jubilerską. Występują trzy różne miary z różną symboliką: Europejska, Brytyjska, Amerykańska. Każda z tych miar ma inną symbolikę. Nasze pierścionki są mierzone według Europejskiej Miary Jubilerskiej, za pomocą specjalnego trzpienia, na który nakłada się pierścionki.

Jeśli masz już pierścionek lub obrączkę to najprostszym sposobem jest zmierzenie jego średnicy za pomocą suwmiarki lub zwyklej linijki. Uzyskany wynik porównaj z naszą tablę, jeśli wymiar twój jest pomiędzy rozmiarami wybierz najbliższy większy rozmiar.

Jeśli nie masz żadnego pierścionka użyj do zmierzenia zwykłej nitki, zwróć uwagę by nie było rozciągliwa. Nitkę owić w okół palca, odetnij lub zaznacz miejsce w którym nitka dokładnie owija palec, zmierz dokładnie otrzymaną długość nitki i zamień na mm. Otrzymany wynik również porównaj do załączonej tabeli.

Mamy nadzieję, że artykuł jest dla was pomocny!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl